Segregujesz - zyskujesz: konkurs ekologiczny dla mieszkańców budynków wielorodzinnych

Zapraszamy do udziału w konkursie „Segregujesz - zyskujesz” skierowanego do mieszkańców Białegostoku mieszkających w zabudowie wielorodzinnej. Tytuł Ekoosiedla uzyskają trzy spółdzielnie lub wspólnoty, które zbiorą największą ilość surowców wtórnych. Konkurs potrwa od 6 maja do 1 lipca 2019 r.

Ilustracja do artykułu Segregujesz_miniatura3.jpg

RYWALIZOWAĆ BĘDĄ MIESZKAŃCY BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH

Rywalizacja będzie odbywać się pomiędzy spółdzielniami mieszkaniowymi oraz wspólnotami mieszkaniowymi  (zabudowa wielorodzinna z minimum 100 mieszkaniami reprezentowana przez swoich Administratorów lub Zarządców) z terenu miasta Białystok.

Polega na zebraniu przez mieszkańców spółdzielni lub wspólnot jak największej ilości kartoników po mleku, sokach, płynach i plastikowych butelek PET (łączna ilość w/w odpadów liczona w kg w przeliczeniu na ilość mieszkań w spółdzielni lub wspólnocie). Podczas konkursu spółdzielnie i wspólnoty zostaną wyposażone w pojemniki siatkowe do zbierania surowców.

KTO ZBIERZE NAJWIĘCEJ SUROWCÓW?

Tytuł EKOOSIEDLA otrzymają trzy spółdzielnie lub/i wspólnoty, które zbiorą największą ilość w/w surowców wtórnych (miejsca 1-3). O zwycięstwie decydować będzie waga w kg zebranych surowców wtórych w przeliczeniu na liczbę mieszkań danej spółdzielni lub/i wspólnoty.

ZASADY PRZYSTĄPIENIA DO KONKURSU

Spółdzielnie i wspólnoty mogą zgłosić się do udziału w konkursie poprzez swoich Administratorów lub Zarządców w terminie od 8 do 9 kwietnia 2019 r.

Warunkiem przystąpienia do konkursu Zbiórki Surowców Wtórnych jest:
- wypełnienie i podpisania przez osoby uprawnione Formularza Uczestnictwa wraz z oświadczeniami
- dostarczenie pocztą elektroniczną skanu w/w dokumentów w formacie PDF do Organizatora na adres mailowy a.futryn@lech.net.pl.

Szczegółowe zasady konkursu opisane są w Regulaminie oraz w załącznikach dostępnych do pobrania poniżej.

 

Powrót na początek strony